pobrane

Finansowy Ninja

Książka "Finansowy ninja" to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. 544 strony praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Czytelnikowi zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe. Szczegółowa recepta na to, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę.

Jak zadbać o własne finanse

Jak zadbać o własne finanse

Zapanuj nad domowym budżetem i zabezpiecz finansowo siebie i swoją rodzinę!

Po pierwsze zysk

Zmień swoją organizację w efektywną maszynę do zarabiania pieniędzy

88620101427KS

Jak pisać, żeby chcieli czytać (i kupować)

Teksty informacyjne i reklamowe rządzą się swoimi prawami. Większość zasad dotyczących stylu, które poznałeś w szkole, nie sprawdza się w komunikatach biznesowych. Dziś piszemy już inaczej, bo czytamy też inaczej.

Strategia marketingowa. Instrukcja budowy silnej marki.

Strategia marketingowa. Instrukcja budowy silnej marki.

O strategii pisano wiele, ale chyba jeszcze nikt nie pokusił się napisać tak praktycznie! W jednym miejscu zebrano doświadczenia osób, które od wielu lat z sukcesem budują strategię marek na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

konto 360

Konto osobiste z kartą debetowąw banku Millenium

Konto z kartą są darmowe po spełnieniu dwóch rzeczy. Przelania na konto kwoty w wysokości 1000zł i co najmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Rachunek Partner

Konto firmowe z kartą debetową w Alior Bank

Jak dla mnie, to konto jest rewelacyjne. A dlaczego. Ponieważ po spełnieniu prostych warunków jakimi są: przekazanie wpływów w wysokości 2 500zł, opłata składki ZUS, lub podatku, oraz zakup kartą paliwa za co najmniej 500zł otrzymuję darmowe konto, oraz 100 zł zwrotu właśnie za zakup paliwa. Praktycznie używam tej karty tylko do tankowania:)