Warta Smart Pakiet – ubezpieczenie mobilnych urządzeń elektronicznych

Posiadacze smartfonów, tabletów i smartwatchy mogą wykupić ubezpieczenie WARTA SMART PAKIET, które zabezpieczy ich sprzęt  w sytuacji m.in. uszkodzenia, zniszczenia czy kradzieży. Co ważne, nie musi być on nowy – wystarczy, że od daty jego premiery w Polsce nie minęły jeszcze cztery lata.

Elastyczne warunki umowy WARTA SMART PAKIET

Jak wiadomo, mobilne urządzenia elektroniczne to często drogie sprzęty, bez których większość z nas nie wyobraża już sobie codziennego funkcjonowania. Dlatego warto wiedzieć, że znajdziemy na rynku ofertę, która chroni sprzęt przed wysokimi kosztami naprawy czy koniecznością zakupu nowego. W zależności od wariantu ochroną można objąć sam wyświetlacz lub całe urządzenie. Co ważne ubezpieczyciel umożliwia nam ubezpieczenie sprzętu zarówno swojego jak i np. małżonka czy dziecka. I uwaga! Ubezpieczyć można nowe urządzenia, oraz używane, pod warunkiem, że nie są uszkodzone, a od ich premiery na polskim rynku nie minęły 4 lata.

CHCĘ SPRAWDZIĆ OFERTĘ UBEZPIECZENIA SMARTFONA

Ubezpieczenie telefonu, tabletu lub smartwatcha

W zależności od wybranego przez nas wariantu, ubezpieczenie obejmie wyłącznie wyświetlacz lub cały sprzęt na wypadek uszkodzenia/zniszczenia w wyniku:

  • zalania,
  • przepięcia
  • lub utraty w związku z kradzieżą z włamaniem, rabunkiem lub kradzieżą kieszonkową.

Ubezpieczenie obejmuje szkody powstałe na terenie całego świata, tym samym urządzenie jest chronione nawet podczas podróży czy wakacji za granicą.

– To jedyne takie ubezpieczenie na rynku, które można kupić nie wiążąc się żadną dodatkową umową np. abonamentową czy inną umową ubezpieczenia. Cieszymy się, że jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeniowe w Polsce udostępniamy klientom taką ofertę u naszych agentów. Smartfony, tablety czy smartwatche są obecnie nieodłącznym elementem naszej codzienności. Wszyscy natomiast wiemy, jak uciążliwe i kosztowne jest naprawianie czy kupowanie nowego urządzenia. Dlatego przygotowany przez nas zakres ochrony jest szeroki – od pękniętego ekranu po kradzież – mówi Dawid Korszeń, rzecznik prasowy Warty.

Czytaj też: ile kosztuje ubezpieczenie smartfona.

W wariancie z najszerszym zakresem, ubezpieczyciel gwarantuje dodatkowo usługi assistance, czyli serwis door to door i zapewnia transport sprzętu do serwisu. Szkody rozliczane są bezgotówkowo, dzięki czemu nie musimy się martwić o koszty naprawy. Co więcej, na czas naprawy możemy otrzymać telefon zastępczy, a po naprawie wyświetlacza smartfonu możemy poprosić o zamontowanie folii ochronnej.

Zakup ubezpieczenia u agenta

Ubezpieczenie telefonu, tabletu, smartwatcha możesz zakupić za pośrednictwem agenta ubezpieczeniowego, czyli moim. Przed zawarciem umowy zweryfikuje on, czy sprzęt nie jest uszkodzony i wykona dokumentację fotograficzną danego przedmiotu ubezpieczenia. Z informacji opublikowanych przez ubezpieczyciela wynika, że w zależności od umowy możemy zdecydować się na jednorazowe lub ratalne opłacenie składki.

Źródło: Warta